21-я Международная выставка энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов
14-17 мая 2019 года • Украина, Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

Компанія "Мастерская води"

новость
Компанія "Мастерская води"
Компанія "Мастерская води" вперше приймає участь в Аква-Терм. За кілька років свого існування компанія змогла досягнути успіху на ринку водопідготовки України. Так "Мастерская води" отримала ексклюзив на представництво польської торгової марки "USTM", має власне виробництво різних видів таблетованої солі для систем пом'якшення води та власне виробництво поліпропіленових картриджів різних розмірів. Крім того компанія займається підбором, підключенням та сервісним обслуговуванням систем водопідготовки на побутових та промислових об'єктах.

Продукція власного виробництва широко представлена в кількох мережах будівельних гіпермаркетів, а  також застосовується на різного роду промислових об'єктах. Практика використання та збільшення кількості постійних клієнтів підтверджує високу якість продукції.

З огляду на позитивну тенденцію розвитку "Мастерская води" планує розширювати лінійку товарів власного виробництва. Найближчим часом починається виробництво корпусів побутових фільтрів та систем питної води.

Постійно ведуться розробки по удосконаленню продукції та технології виробництва.