21-я Международная выставка энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов
14-17 мая 2019 года • Украина, Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

Цього року «Індустрія-РС» вчетверте поспіль братиме участь у Міжнародній виставці Аква-Терм – 2017

новость
Цього року «Індустрія-РС» вчетверте поспіль братиме участь у Міжнародній виставці Аква-Терм – 2017
На ринку водопостачання, арматури безпеки для опалювальних систем та інженерної сантехніки компанія представлена з 2008 року і на сьогодні є офіційним дистриб'ютором торгових марок RS-K, TEBO, ASCO ARMATURA і TEPLOVER. Заводи, що виготовляють ці бренди, знаходяться в Італії, Туреччині, Китаї та Україні. Якість продукції, яку виробляє та реалізовує компанія, підтверджена міжнародними і українськими сертифікатами відповідності.
 
На цьогорічній виставці «Індустрія-РС» вперше представить продукцію сербської компанії PEŠTAN. Цей виробник труб і фітингів для внутрішньої і зовнішньої каналізації заслужено отримав визнання і користується популярністю на європейському ринку. Також партнери і відвідувачі виставки можуть ознайомитися з широким асортиментом запірної арматури, різьбових та поліпропіленових фітингів, поліпропіленових труб, труб для теплої підлоги, радіаторів тощо.
 
«Індустрія-РС» прагне будувати довгострокові та взаємовигідні відносини зі своїми клієнтами і партнерами. Компанія постійно розширює асортимент своєї продукції, впроваджує нові технології виробництва, оптимізовує логістику і забезпечує клієнтів рекламною підтримкою.