21-я Международная выставка энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов
14-17 мая 2019 года • Украина, Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

ТОВ "МГС" офіційний представник словенських компаній

новость
ТОВ "МГС" офіційний представник словенських компаній

ТОВ "МГС" є офіційним представником словенських компаній:

  • виробника теплових насосів та бойлерів з функцією теплового насоса KRONOTERM.

  • лідера з виробництва обладнання та систем для вимірювання, реєстрації та обліку електроенергії компанії ISKRAEMECO;

  • розробника та виробника систем контролю та автоматизації ISKRA;

 

Провідний виробник теплових насосів у Словенії, якому довіряють щорічно більш ніж 7000 покупців. Продукція повністю розроблена і випускається в Словенії. Як виробник ОЕМ поставляє продукти до певних визначних і успішних європейських компаній, що займаються теплотехнікою. Місією компанії є розробка, виробництво і збут високотехнологічних приладів для енергозберігаючого та екологічно чистого опалення та охолодження. Прагнення до діяльності є одним з основних цінностей компанії, яка будує свою репутацію на професіоналізмі і технічному досвіді.

 

Ви будете задоволені якістю, ефективністю, дизайном і дуже тихою роботою обладнання. Наша команда експертів готова піклуватися про комфорт у вашому домі.

 

Один із провідних постачальників рішень для вимірювання електроенергії у Європі. Забезпечує енергетичні компанії продуктами і послугами, що допомагають вирішувати задачі і проблеми, які стоять перед ними.
 

Місія полягає в тому,  щоб зробити ефективне використання енергії більш легким.

  • Широкий вибір продукції;

  • Більше 2 млн. смарт пристроїв в експлуатації;

  • Поставка продуктів і рішень по всьому світу;

  • Член-засновник асоціації IDIS;

 

Iskra є глобальним постачальником промислових рішень і електротехнічних продуктів. Є найбільшою національною компанією в області автоматизації технологічних процесів, засобів зв’язку і систем безпеки для розподілу електроенергії, комунікацій по електричній мережі, залізничних і автомобільних перевезень і програмних рішень в області енергетики і логістики. Виробництво силових конденсаторів, конденсаторів для використання в електроніці, компонентів для придушення радіоперешкод, розподільних пристроїв, електричних вимірювальних пристроїв, батарей, антен тощо.

 

 

 

61145 м. Харків,

вул. Новгородська 3-б

тел.:(057) 730-01-00

факс: (057) 730-01-01