21-я Международная выставка энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов
14-17 мая 2019 года • Украина, Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

Представляємо НОВИЙ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БРЕНД СТАЛЬНИХ ПАНЕЛЬНИХ РАДІАТОРІВ HEATVEIL

новость
Представляємо НОВИЙ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БРЕНД СТАЛЬНИХ ПАНЕЛЬНИХ РАДІАТОРІВ HEATVEIL
Компанія СВІТ ІНЖЕНЕРНОЇ САНТЕХНІКИ надає комплексні рішення у сферах опалення, водопостачання, системах «тепла підлога», каналізації та інженерних зовнішні мереж. Займаючись комплектацією великих будівельних об’єктів, ми постійно стикались з необхідністю імпортувати товари з-за кордону, особливо це стосувалось радіаторів для опалювальних систем. Складна логістика, необхідність постійного очікування замовлень та висока ціна імпортних товарів – саме ці фактори стали поштовхом на створення нового українського бренду стальних панельних радіаторів HEATVEIL. Провівши аналіз світового виробництва було виділено основні критерії якості стальних панельних радіаторів: якість лінії виробництва, якість фарбування та якість сталі.  По цим показникам радіатори HEATVEIL відповідають найвищим критеріям якості.

Радіатори виробляються на сучасній надпотужній італійській лінії LEAS, за технологією LEAS INDUSTRIAL technology, відповідно до єдиного стандарту Європейського Союзу  EN442. Саме на такій лінії виробляють радіатори європейські та кращі турецькі заводи. Данна лінія повністю автоматизована та дозволяє  постійно слідкувати за дотриманням усіх параметрів продукції та забезпечує її високу якість.

Завдяки використанню високоякісної сталі та найсучаснішої лінії, нам вдалося зберігаючи малий обсяг води радіатора, збільшити коефіцієнт тепловіддачі на 20-25%, що дозволяє на практиці реалізувати принцип високої європейської якості та вельми конкурентної ціни. Хоча робочий тиск становить 10 бар, усі радіатори проходять тестування при тиску 13 Бар.

До фарбування радіаторів приділяється особлива увага, адже якісне покриття забезпечує міцність і корозостійкість металу.  Саме тому фарбування проводиться у декілька етапів. Перший етап – технологією катофарезного занурення наноситься шар фарби Frei Lacke (Німеччина). Завдяки зануренню фарба рівномірно вкриває всю поверхню радіатора, як зовні так і зсередини, що підвищує його корозійну стійкість та значно подовжує його термін експлуатації.

Після сушки слідує другий етап порошкового забарвлення поліепоксидною емаллю RAL 9016. Це фарбування вже несе більш естетичну функцію. Після чого, проводиться високотемпературне запікання при температурі 180 °С – це забезпечує рівномірність покриття, міцність і корозостійкість.

Перед пакуванням радіатори перевіряють на зчеплення фарби з поверхнею, параметри білизни, блиску і стійкості до стирання.  Після перевірки кожного радіатора, їх пакують у надійну, міцну захисну упаковку з подвійного пакувального картону з укріпленими кутами, огортають пакувальним поліетилен – що дозволяє максимально захистити радіатор від пошкоджень при транспортуванні і не вимагає повного розпакування при монтажі.

Вибираючи радіатори HEATVEIL ви отримуєте
  1. Український продукт європейського зразка! Радіатори виробляються на новітній лінії та за передовими технологіями.
  2. Зручна логістика – оскільки радіатори виробляються в Україні, у Вас не буде перебоїв з поставками на будівництво, та вам не треба буде очікувати завозу нової партії.
  3. Гарна ціна та висока якість. Немає необхідності переплачувати за імпорт товару з закордону.