21-я Международная выставка энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов
14-17 мая 2019 года • Украина, Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

AustroPUR — новий клас гнучких енергоефективних ізольованих труб

новость
AustroPUR — новий клас гнучких енергоефективних ізольованих труб
Австрійські інновації — на першій лінії технологічних новинок європейського ринку.
Технологія ізоляції труб, що використовується для тепломереж, за методом AustroPUR, успішно вирішує дві головні вимоги, висунуті до подібних виробів – це низькі втрати теплоти і зручність монтажу. Вперше застосована двошарова конструкція теплової ізоляції, а також гофрований захисний кожух забезпечують трубам AustroPUR наднизькі втрати теплоти та відмінні показники гнучкості. Основний ізоляційний шар виготовлений з пінополіуретану, з використанням циклопентанового спінювача.

Основними перевагами цього типу ізоляції є:
  • Низький коефіцієнт теплопровідності – 0,022 Вт/м•К (піни, що використовуються іншими виробниками на основі водних спінювачів мають коефіцієнт більше 0,032 Вт/м•К);
  • Високу адгезію до стінок труби і захисного кожуху;
  • Постійні теплофізичні властивості піни зберігаються протягом всього строку служби;
  • Екологічність компонентів – не руйнують озоновий шар Землі.

Допоміжним ізоляційним шаром є спінений, зшитий поліетилен (0,037 Вт/м•К), який при вигині слугує демпфером. В конструкції ізоляції також присутня алюмінієва фольга, що блокує вихід парів циклопентану з пор ізоляційного шару. Завдяки цьому зберігаються високі теплоізоляційні властивості на протягом всього строку служби трубопроводів AustroPUR.

В одних випадках потрібні більш гнучкі траси, наприклад, при монтажу у стиснених умовах між будівлями, деревами або комунікаціями. У інших – приділяють увагу мінімізації експлуатаційних витрат, які залежать від втрат теплоти в тепломережах і за відсутності стиснених умов можливе використання менш гнучких ізольованих труб. Австрійські інженери створили максимально збалансований продукт, який є найефективнішим рішенням при виконанні задач транспортування теплової енергії – труби AustroPUR. Строк служби теплоізольованого трубопроводу AustroPUR складає більше п’ятдесяти років і в повній мірі відповідає вимогам європейських нормативних документів стосовно якості компонентів і показників енергоефективності.

Зручність монтажу і прокладання теплотрас, висока якість компонентів, довговічність, мінімальні втрати теплоти, розумна цінова політика – це головні фактори, що допоможуть зробити правильний вибір на користь австрійського продукту.
 
Ексклюзивний представник в Україні: ТОВ «ТЕЛОКОНСТРУКТОР» тел.: +38 (050) 396-44-99