21-я Международная выставка энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов
14-17 мая 2019 года • Украина, Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

ЗАПРОШУЄМО НА «ТАЙМ-ЛІДЕР» З КЕРІВНИКАМИ ПРОВІДНИХ КОМПАНІЙ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ!

новость
ЗАПРОШУЄМО НА «ТАЙМ-ЛІДЕР» З КЕРІВНИКАМИ ПРОВІДНИХ КОМПАНІЙ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ!

Конфедерація будівельників України вперше започаткувала комунікаційний майданчик КБУ – 5 O’CLOCK-СOMMUNITY, в рамках Міжнародної виставки «Аква-терм. Київ-2017» (30 травня –
02 червня 2017 року, м. Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15).

Упродовж чотирьох днів виставки на майданчику 5 O’CLOCK-СOMMUNITY пройде «Тайм-лідер» з керівниками найвпливовіших компаній будівельної галузі України.

До участі запрошені компанії члени КБУ - «КИЇВМІСЬКБУД», «КОВАЛЬСЬКА», «ЛІКО-ХОЛДІНГ», «ПЕРФЕКТ ГРУП», «АЛЬТІС-ХОЛДІНГ», «АРКАДА», «ІНТЕРГАЛ-БУД», «НЕРУХОМІСТЬ СТОЛИЦІ», «ГЕОС-УКБ», «ТММ» та інші.

Щопівгодини особисто від керівників компаній можна дізнатися подробиці та отримати відповіді про найближчі проекти, регламент проведення тендерів, канали комунікації під час закупівель, загальні кваліфікаційні вимоги, технологічні переваги, звернення з апеляцією, основні тренди та тенденції в інноваціях.

Майданчик 5 O’CLOCK-СOMMUNITY створений для відкритого діалогу з широким колом підрядників, виробників та постачальників матеріалів, популяризації відкритості, прозорості, публічності інвестиційного та девелоперського секторів, формування комфортного і безпечного партнерства між усіма учасниками будівельного ринку. Адже відсутність корпоративної корупції – цінність, яка об’єднує провідні компанії в КБУ.

Майданчик знаходиться біля центрального входу в Павільйоні 2А.

Графік зустрічей:
  • 30 травня – 13.00-18.00
  • 31 травня – 11.00-18.00
  • 01 червня – 11.00-18.00
  • 02 червня – 11.00-13.00

Бажаєте бути в авангарді змін будівельної галузі - чекаємо Вас на 5 O’CLOCK-СOMMUNITY КБУ.