20-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
15-18 Травня 2018 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Спеціалізований салон «Фільтри і технології очищення води»

WATERTECH_LOGO.jpg

Спеціалізований салон «Фільтри і технології очищення води» (спільно з українським водним спільнотою WaterNet і Асоціацією «Укрводоканалекологія») представляє новітні технології та системи водоочищення, фільтрації і водопідготовки.

15-18 травня 2018 року український водне спільнота WaterNet традиційно проведе навчальні семінари для кваліфікованих фахівців і монтажників по стандартам США.

15-18 травня 2018 Асоціація "Укрводоканалекологія" в рамках "Аква-Терм Київ" проведе засідання Ради Асоціації, на якому розглядатимуть актуальні питання підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України та можливі шляхи їх вирішення.
 
Також в рамках виставки буде проведене засідання робочої групи Асоціації нормативно-правової роботи, на якому відбудеться презентація актуального плану розробки проектів нормативно-правових актів, а також засідання Технічної ради, основним завданням якої є висвітлення та впровадження енергозберігаючих технологій, використання найсучаснішого і ефективного обладнання в водопровідно-каналізаційному господарстві.
 
Розділи салону:

• Фільтри для води і технології очищення води
• Промислове обладнання для водопостачання та водовідведення
• Обладнання і матеріали для водопідготовки та водообробки
• Очищення стічних вод промислового і побутового походження, технології повторного використання води

 Учасники салону «Фільтри і технології очищення води»:

«Екософт», «Акватрол Україна», «БВТ Україна», «Nerex» (Неросервіс), «Raifil», «Антріс», «Юнілос-Україна», «Осмос-Комплект», «Валюфтек», «Діфрано Юніон», «H2O System», «Ивик Формула Води», «Аріста», «Общемашконтракт», «Кийремпобут», ДП «Смоли», «Укрбіотал», «КБ-екопроект», «Еколайн», «Стандартпарк», «Біосептік»

  

C повним переліком учасників можна ознайомитися за посиланням 
Отримати безкоштовне запрошення