22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
18–20 серпня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Семінар "Чиста вода та ефективне тепло для громад України".

Семінар ≪Чиста вода та ефективне тепло для громад України. Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст. Питна вода – головний ресурс України»

15 травня

Павільйон №3, Конференц зал №14

10.00- 14.00

Організатор: ВГО ≪КЛУБ МЕРІВ≫Удовиченко.jpgДоброго дня!
Безумовно на Порядку денному - реформування всієї сфери комунальних послуг, запровадження ефективного менеджменту, енергозбереження і енергоефективності з метою досягнення високих стандартів їх надання. Метою виставки та семінару повинно стати об'єднання зусиль органів Державної влади, регіонального і місцевого самоврядування саме навколо вирішення найважливіших проблем - постачання громадам України якісної, чистої,  здорової води та ефективного тепла.
Володимир Удовиченко,  Президент ВГО "Клубу мерів", доктор економічних наук, професор, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, Почесний член Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи
 

Мазурчак.jpegШановні друзі!
Щорічне відвідування  виставок АКВАТЕРМ  постійно підтверджує їх якість, ефективність та професійну спрямованість. Відвідувачі експозицій та заходів виставки завжди отримають очікувані результати. Відвідайте АКВАТЕРМ не пошкодуєте!
Олександр Мазурчак,  Перший віце-президент ВГО "Клуб мерів" , Почесний президент Ассоціації енергоаудиторів