21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Фестиваль "Я - МОНТАЖНИК"

news
Нова грань AquaTherm – Всеукраїнський фестиваль «Я – монтажник»


В рамках Міжнародної виставки AquaTherm Kyiv 2018 з 15 по 18 травня відбудеться запуск щорічного Всеукраїнського фестивалю «Я монтажник».

Фестиваль стане першою в Україні спеціалізованою платформою для монтажників систем опалення, водопостачання, вентиляції та кондиціонування на наймасштабнішій індустріальній виставці країни.

Подія об’єднає тисячі монтажників з України та інших держав, які зможуть:
- протестувати найсучасніше та найцікавіше обладнання;
- отримати відповіді на складні питання та практичні поради від провідних експертів галузі;
- поліпшити свої навички, для того щоб заробляти більше;
- побачити найкращі комплексні рішення для замовлень будь-якої складності;
- поспілкуватися з монтажниками та налагодити ділові контакти для розвитку бізнесу з виробниками, замовниками та постачальниками;
- взяти участь в майстер-класах, презентаціях і чемпіонатах;
- отримати приємні подарунки, частування та спеціальні пропозиції на честь двадцятиріччя АquaTherm Kyiv від організаторів та учасників виставки;
- Провести 4 дні з максимальною користю для вирішення цілої низки практичних завдань;

Всеукраїнський фестиваль «Я монтажник» це шлях до успіху кожного фахівця. Подія стане ефективною платформою для розвитку бізнесу, впровадження нових рішень та технологій галузі, що робить її обов'язковою для всіх монтажників, які прагнуть відкривати нові горизонти для своєї справи та заробляти більше.

Якщо хочете розвивати свій бізнес та Вам є що показати Ласкаво просимо на «Я Монтажник»!AquaTherm Kyiv 2018, 15-18 травня, МВЦ (Україна, м. Київ, Броварський пр-т 15)

Контакти для реєстрації:

ДП "Прем'єр Експо"

+38 044 496 86 45

atk@pe.com.ua

www.aqua-therm.kiev.ua