21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Друга міжнародна конференція «PSPC KIEV-2017»

news
Метою Конференції є допомогти містам України створити сучасну муніципальну інфраструктуру спорту.


3 листопада відбудеться Друга міжнародна конференція «PSPC KIEV-2017», присвячена стратегіям розвитку спортивної інфраструктури в Україні
 
Федерація плавання України спільно з Міністерством молоді та спорту організовує Другу міжнародну конференцію «PSPC KIEV-2017» (Public Swimming Pool Conferences).

Метою Конференції є допомогти містам України створити сучасну муніципальну інфраструктуру спорту.

За результатами Першої конференції «PSPC LVIV-2016» стартувала реалізація програм проектування і будівництва нових плавальних басейнів і мультиспортивных комплексів в семи містах країни.

У Конференції візьмуть участь представники профільних міністерств і спортивних федерацій та керівники компаній-виробників спортивних технологій з усього світу.

Конференція відбудеться 3 листопада 2017р. у конференц-холі «Депо» за адресою: м.Київ, вул. Антоновича, 50.

Приєднуйтесь до команди PSPC та станьте важливою частиною рушійної сили докорінних змін спортивної інфраструктури України!

Більше про Конференцію та умови участі дізнайтеся на сайті http://pspc.org.ua/  та на сторінці у Facebook http://www.facebook.com/events/284011505437904/ .

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38 096 874 72 26 або надсилайте ваші повідомлення на електронну адресу pspc.ua@gmail.com