21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Нові змішувальні вузли для теплої підлоги вже у Торговому будинку Партнер

news
Нові змішувальні вузли для теплої підлоги вже у Торговому будинку Партнер

Чудова новина! Відтепер у Торговому будинку Партнер Ви можете придбати змішувальний вузол для теплої підлоги ITAP!

Змішувальний вузол ITAP (Італія) використовується для систем підлогового опалення та встановлюється безпосередньо на колекторі в шафі теплої підлоги. Невеликий розмір змішувального вузла дозволяє зекономити місце, мінімальна глибина шафи для його встановлення -  90 мм. Одна з переваг змішувального вузла  - підключення подавального та зворотнього  трубопроводів системи опалення знизу.  Це дозволяє використовувати шафу меншої довжини. Температура теплоносія регулюється за допомогою 3-ходового змішувального клапана, оснащеного регульованою термостатичною головкою з виносним датчиком. Циркуляційний насос в комплект не входить і поставляється окремо. В комплекті є запобіжний термостат, що обмежує максимальну температуру теплоносія ( 55 °С), тим самим надійно захищаючи покриття підлоги від високих температур та пошкоджень. Змішувальний вузол встановлюється на колекторі за допомогою накидних гайок. Це спрощує його монтаж, демонтаж та технічне обслуговування. Змішувальний вузол для теплої підлоги ITAP – надійна якість від європейського виробника. Замовляйте цей продукт у менеджерів Торгового будинку Партнер та отримайте відчутну знижку!


Комплект складається з:
- 3-ходового змішувального клапана;
- термостатичної головки з виносним датчиком;
- запобіжного термостата з температурою спрацьовування 55 ° C;
- 2-х термометрів (шкала 0 ° -80 ° C), що встановлюються на подавальному та зворотньому трубопроводах;
- циркуляційний насос в комплект не входить;
 

Торговий будинок Партнер виготовив відео, яке допоможе Вам розібратися, як підключити змішувальний вузол на розподільчий колектор теплої підлоги. Відео Ви можете переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=qeCXCpuT0dk.


 
+38 (044) 495-000-1
www.partner-td.com.ua 
587908523_w640_h640_2819981665.jpg