21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Spa басейн Neptun Premium від Басейн.Укр

news
Spa басейн Neptun Premium від Басейн.Укр
Spa басейн Neptun Premium - має 5 місць для сидіння і 1 ергономічне місце-шезлонг - https://xn--80abnquv.xn--j1amh/uk-ua/shop/spa-basejni
66 регульованих форсунок з LED підсвічуванням створюють неперевершений гідротерапевтичний ефект масажу.
 
Особливість цього спа басейну - в комплект входить запатентований компресор FlexFlow ™ з функцією підігріву повітря. При використанні спа на вулиці в холодну пору року, потік води в гидромассажной форсунки автоматично підігрівається, що не розбавляючи гарячу воду, і не доставляючи дискомфорту при отриманні масажу.
 
Вбудований озонатор і фільтр з великою площею фільтрації 11,15 м.кв. - стежать за чистотою і прозорістю води, 4 інтегрованих LED світильника всередині чаші, 2 зовнішніх LED світильника, елегантна підсвічування підстаканників і ручок, підсвітка форсунок, водоспаду, регуляторів управління - надають неповторну чарівність спа басейну.
 
Отримай додаткову знижку до 7% при оплаті картою UKRSIBBANK на сайті Басейн.укр - https://xn--80abnquv.xn--j1amh/uk-ua/shop/spa-basejni

www.басейн.укр
0-800-300-482 (безкоштовно по Україні),
044-333-7-482

басеин.png