21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Продукція компанії "Компас-Інтек"

news
Продукція компанії "Компас-Інтек"
 
Новинка від компанії Sauermann (Франція) безшумний дренажний насос Si-30 Detect + з беспоплавковим датчиком
 
Запатентована система електронних сенсорів в приймальній камері - датчику, забезпечує безперебійну довгострокову роботу насоса в будь-яких умовах, в тому числі з високою забрудненістю конденсату. Оригінальна плоска конструкція датчика дозволяє легко розміщувати його в монтажному відсіку будь-яких внутрішніх блоках. Насос призначений для кондиціонерів потужністю до 20 кВт. Детальніше»


 

AllSafe від Advanced (Англія). Професійний засіб - концентрат для очищення і дезінфекції холодильних шаф і вітрин
 
Бездоганно дезінфікує, видаляє цвіль і частинки харчових продуктів. AllSafe абсолютно безпечний в місцях зберігання і обробки продуктів і залишає холодильні вітрини в блискучою чистоті і стерильності. Засіб ефективно працює на металі, пластмасі, і склі. Детальніше» 
 
Hidrox від Advanced (Англія). Професійний засіб - концентрат для видалення накипу в системах опалення

Засіб легко видаляє накип і мінеральні відкладення всередині водяних систем. Для очищення водяної системи опалення або охолодження досить просто залити концентрат в систему, почекати до зміни кольору рідини і промити. Засіб містить потужний інгібітор корозії, що дозволяє безпечно очищати теплообмінники з чорних і кольорових металів. Детальніше»