21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Компанія «Royal Climate» розіграє автомобіль Fiat серед відвідувачів виставки Aqua-Therm Kyiv 2018

news
На «Aqua-Therm Kyiv 2018» компанія «Royal Climate» розіграє автомобіль Fiat серед спеціалістів, які займаються монтажем опалення, водопостачання, каналізації, кондиціонування і вентиляції. Для участі у розіграші потрібно:

 

1️⃣ зареєструватися і отримати клубну карту фестивалю «Я-монтажник»;

2️⃣ 15-18 травня відвідати стенд компанії «Royal Climate» та отримати реєстраційний номер для участі у лотереї;

3️⃣ стати щасливим власником нового автомобілю в останній день виставки.


Реєстрація: http://bit.ly/2EqSZ5d

Деталі: http://bit.ly/2EqSZ5d 
 

INSTALLER_h-MASHINA-01.jpg
 

Також «Royal Climate» пропонує відвідувачам взяти участь у бонусній програмі, за якою з кожної покупки вам нараховуватимуться бонуси на придбання комбінезону, інструменту, топлива чи навіть поїздки в Італію.


Компанія «Royal Climate» спеціалізується на продуктах високої якості, що реалізуються за конкурентними цінами. В асортименті компанії товари з опалення, водопостачання та вентиляції: запірно-регулююча арматура, радіатори, тепла підлога, котли, бойлери, труби, фітинги, розширювальні баки, теплоізоляційні матеріали, насосні групи, тощо.


На виставці «Aqua-Therm Kyiv 2018» експонент представить товари, виготовлені за новими технологіями, які допоможуть споживачеві оптимізувати витрати та покращити обігрів будинку.