21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

На AquaTherm Kyiv відбудеться тренінг тренера по продукту компанії GROHE AG – Петера Решеляйта.

news
В рамках виставки AquaTherm Kyiv відбудеться тренінг тренера по продукту в Німеччині і країнах Центрально-Східної Європи компанії GROHE AG – Петера Решеляйта (Peter Rescheleit).

 

Компанія GROHE AG – виробник інноваційної санітарно-технічної арматури для ванних кімнат та кухонь, автоматичних та електронних змішувачів, систем інсталяції і змиву для підвісної сантехніки, систем прихованого настінного монтажу тощо.

Компанія має представництва в 150 країнах світу і займає приблизно 76% світового ринку.


GROHE AG виробляє продукцію у власному Центрі дизайну та протягом багатьох років отримує такі нагороди, як «Red dot», «IF design awards», а також «Good Design Awards».


GROHE - провідний світовий постачальник сантехнічної продукції. Загалом у компанії працює понад 6000 співробітників, з них 2400 - у Німеччині. Із 2014 року компанія GROHE входить до складу корпорації LIXIL Group. Основними цінностями компанії GROHЕ як світового бренду є технологічність, якість, дизайн та екологічність задля досягнення споживачами "Чистого задоволення від води" (“Pure Freude an Wasser”). З моменту свого заснування GROHE розробляє нові категорії продуктів.


Окрім водних систем GROHE Blue та Red, нещодавно представлена система безпеки води GROHE Sense, що є інноваційним продуктом на ринку технологій «Розумного дому» (Smart Home). Інновації, дизайн та розвиток тісно пов'язані між собою і є фундаментальними складниками виробничого процесу у Німеччині. Продукція GROHE має печатку якості "Made in Germany".


Лише за останні десять років GROHE отримала понад 300 нагород у сфері дизайну та інновацій, а також має найвищі показники у  рейтингах серед "Найбільш екологічних брендів Німеччини", що підтверджує успіх бренду. Компанія GROHE першою у своїй галузі була відзначена Премією за корпоративну соціальну відповідальність від уряду Німеччини, а також була представлена ​​в популярному рейтингу журналу FORTUNE® серед Top-50 компаній, що змінюють світ.
 

аква-08.png