21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Внутрішньопідлогові конвектори Хітте (Чехія) – для людей, що цінують гроші, комфорт та час

news
Внутрішньопідлогові конвектори Хітте (Чехія) – це енергоекономічні опалювальні прилади, які позбавлять ваше приміщення від утворення конденсату на вікнах, збережуть простір й естетику будинку та зекономлять ваші кошти.


Конвектори Хітте підійдуть для житлових, офісних приміщень, торгових і виставкових залів, спортивних і розважальних центрів, зокрема для будівель із панорамними вікнами та приміщень із підвищеною вологістю.

 

Прилади функціонують на основі конвекції: всмоктують холодне повітря в теплообмінник і повертають підігріте повітря назад у приміщення, водночас забезпечуючи мінімальну різницю температур у будинку та не спалюючи кисень.

 

На відміну від класичних сталевих радіаторів із рівною тепловою потужністю, конвектори Хітте використовують у сім-десять разів менше води, що зумовлює високу динаміку опалення, та працюють на двигунах із найнижчими показниками споживання електроенергії у галузі (від 2 Вт / м).

Висока якість продукції Хітте підтверджена сертифікатом ЕN 16430. Цікаво те, що перед випуском з заводу кожен прилад Хітте тестується, теплообмінники проходять перевірку на міцність.

 

У компанії Хітте ви можете скористатися допомогою фахівців чи самостійно обрати конвектор типового розміру або розроблений індивідуально для вашого приміщення, окрім лінійної, замовити обладнання не лише лінійної, а й кутової, радіальної чи багатокутної форми. Компанія пропонує не лише широкий вибір внутрішньопідлогових конвекторів, а й комплектуючих та аксесуарів для них.

 

Обравши конвектори Хітте, ви зекономите гроші та простір у приміщенні, та головне – свій час, бо отримаєте ефективне опалювальне обладнання на довгі роки, мінімізуєте експлуатаційні витрати на ремонт і заміну приладів та матимете 10-річну гарантію на теплообмінник, та 2-річну – на електричну частину.


Компанія буде учасником виставки AquaTherm Kyiv та запрошує відвідувачів на свій стенд.
 

797-04.png