21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

GROHE Тур 2018

news
Вантажівки GROHE знову відправляються в тур
Наші спеціально оснащені вантажівки GROHE дебютували на виставці ISH у Франкфурті у березні 2017 і подолали відстань у 123 000 км, що прирівнюється до трикратної довжини окружності землі.
 
Рухаючись у напрямку з Росії до Португалії, з Великобританії через Болгарію на Середній Схід та до Північної Африки, вантажівки відвідають більш ніж 30 країн, у кожній з яких всі зацікавлені відвідувачі отримають вичерпну інформацію про асортимент продукції GROHE.              
 
У вантажівці Ви матимете можливість власноруч випробувати всі продуктові новинки GROHE, а також взяти участь у відкритих тренінгах. 
 
Скористайтеся можливістю освіжитися склянкою води зі змішувача GROHE Blue Home  або насолодитися теплим чаєм, приготовленим за допомогою системи GROHE Red.   Спробуйте унітаз-біде з індивідуальним гігієнічним доглядом Sensia Arena  або відчуйте на собі всі переваги SPA-душової F-digital Deluxe.   

_DSC3217_1.jpg                                                                                                        

_DSC3135_1.jpg