21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Тент для басейну

news
Тент для басейну

Надійні захисники резервуару: навіщо потрібні підкладка і покриття для басейну?
Щоб сезонний резервуар прослужив не один сезон, а купання в ньому було максимально комфортним, експерти рекомендують дотримуватися правил установки і використовувати додаткові аксесуари. Фахівці компанії «Акваполіс» розкажуть, як підготувати місце для вуличної водойми, підкажуть, як вибрати тент для басейну і підкладку для чаші.

Встановлюємо резервуар правильно!
Невеликі басейни об'ємом до 2000л води можна встановлювати без спеціально підготовленої поверхні. Досить використовувати підкладку для дна, щоб захистити ПВХ від стирання і механічного пошкодження.

До установки габаритного вуличного басейну варто підходити з усією відповідальністю. Неправильна підготовка місця для басейну може пошкодити конструкцію. Дрібне каміння, гілки та інше сміття, яке потрапляє під дно під тиском води пошкоджує донну частину резервуару. При нерівностях ділянки вода тисне на стінки нерівномірно, через що кріплення прогинається і деформується, а різниця рівнів води призводить до збою в роботі обслуговуючого обладнання.

Уникнути неприємностей при експлуатації резервуара допоможе правильно підготовлена ​​ділянка, адже в разі проколу дна або порушення конструкції зливати тонну води – не кращий вихід з положення. Місце під басейн очищається, вирівнюється, ущільнюється піском або щебнем і бетонується. На рівну ділянку укладається ізоляційна підстилка, яка забезпечить захист від проколів, стирання, скупчення зайвої вологи і утворення цвілі. Такі підкладки випускаються різної форми і розмірів, тому підібрати підходящий варіант можна для будь-якого резервуару. Головне при виборі, щоб покриття перевищувало за розмірами периметр басейну. Це забезпечить більшу площу ізоляції території навколо водойми.

Без тенту не обійтися!

Покриття для чаші – необхідний аксесуар для вуличного резервуару. Тент для басейну захистить водойму від падолисту і комах, пилу та іншого сміття, а також послужить перешкодою при випадковому падінні в воду домашніх тварин або маленьких дітей.

Підбирається покриття для чаші з урахуванням:
• розмірів басейну;
• форми резервуара;
• сезонності покриття.

Для літніх надувних, каркасних і збірних конструкцій найчастіше використовуються тонкі і пружні тенти-чохли, які легко натягуються на контур чаші і фіксуються кліпсами або шнуром. Виготовляють літне  покриття з матеріалу, стійкого до ультрафіолетових променів, вологості і дії хімії. У нічний час тент крім захисної функції виконує і теплозберігаючу, не дозволяючи воді схолонути і випаровуватися.

Якщо резервуар залишається зимувати на ділянці, законсервувати його до наступного купального сезону допоможе щільний зимовий чохол. Такі тенти просочені спеціальним засобом, який додає міцності, стійкості до низьких температур і підвищеної вологості.