21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Гарячі продажі літа 2017

news
Найактивнішим товаром, що продається в інтернет-магазині "Басейн.укр", став робот-пилосос для басейну!
Гарячі продажі літа 2017
При виборі робота-пилососа найважливішими критеріями є багатофункціональність і надійність. Робот-пилосос економить час, гроші, хімію і нерви свого господаря. Він професійно очищає дно, стіни, ватерлінію басейну від бруду, пилу, водоростей.
 
У нашому інтернет-магазині представлені роботи-пилососи для задоволення як фінансових, так і естетичних потреб покупця.
Вакуумний ручний пилосос допоможе очистити спа-басейн, надувний басейн, дитячий надувний басейн.
Напіватоматичний робот-пилосос допоможе Вам у прибиранні надувного і / або каркасного басейну. 

Басейни об'ємом 25x10 м допоможе обслужити роботи-пилосос для великих басейнів.
Зручний і компактний візок для робота-пилососа забезпечить надійне зберігання і транспортування.

Найбільш затребуваною моделлю робота-пилососа став Aqua Vac 300. Він ідеально підходить для прибирання в домашніх басейнах. Дана модель робота-пилососа розроблена для очищення дна, стін, ватерлінії будь-якої форми (круглої, прямокутної, овальної), на будь-якому внутрішньому покритті (лайнер армований і неармований, поліпропілен, плитка, мозаїка, скловолокно), з будь-яким типом дня (дно складної форми, плоске, під нахилом). Повністю автоматична модель рекомендована для прибирання в басейнах до 6х12 м.
 
Запрошуємо Вас подивитися на робота в роботі, а також отримати професійну консультацію від провідних фахівців світу басейнів у нас в виставковому залі.

Якщо Ви відчуваєте труднощі при підборі робота-пилососа, зверніться до наших менеджерів, які проведуть індивідуальну, професійну консультацію: (044) 333-7-482, 0 (800) 300-482 безкоштовно по всій Україні, а також пишіть нам на shop@басейн.укр.

Поспішайте стати щасливим володарем ідеального помічника по догляду за Вашим басейном!