21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Замовте покривало для басейну "зі складу" або під замовлення і отримай гарантовану знижку - Басейн.У

news
Замовте покривало для басейну "зі складу" або під замовлення і отримай гарантовану знижку - Басейн.Укр
Зимова консервація басейну не за горами!

Замов покривало для басейну "зі складу" або під замовлення і отримай гарантовану знижку!
Ми продаємо найміцніші накриття для басейну, які виготовляються на заводах в США, Франції або в Україні.

Знижка до 7% при замовленні на сайті www.басейн.укр
Всі зимові аксесуари для басейну, а також послуги з консервації басейну доступні одержувачам цього листа. Промо-код, при замовленні - "Аква-терм 2018".

 
Навіщо потрібна зимова консервація басейну? 

басеин1.png

Консервація вуличного басейну на зиму – це процедура, яку роблять всі досвідчені власники басейнів, навіть ті, хто в перший-другий рік користування басейном вирішив заощадити.

Причин цьому декілька:
 
1.     За півроку ненакритий басейн в прямому сенсі "відкритий" для всіх забруднень: листя, гілки, сміття, миші та інші дрібні тварини. Органіка, що загниває, залишає сліди на швах або плівці всередині басейну, бортовий (коппінговий) камінь теж залишається незахищеним на період зимівлі басейну. Покривала для басейну зроблені за принципом "зроби сам" як правило не довговічні, не витримують екстремальних снігових навантажень і складні в монтажі / демонтажі.
2.     На зиму частина води з басейну зливається, при цьому фахівець просушує труби, насос і фільтр. Цю процедуру складно зробити новачкові без спецобладнання.
3.     Консервація води - окрема тема, яка вимагає певного регулювання води в умовах відсутності фільтрації протягом півроку, а також застосування компенсаційних поплавців, які встановлюються на воду.
 
Звертайтеся до фахівців і отримуйте гарантію виконаних робіт.
www.басейн.укр
0-800-300-482 (безкоштовно по Україні),
044-333-7-482

Фотогалерея басейнів закритих на зиму:

басеин2.png