21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Вперше виставки Аqua-Therm Kyiv 2018 і WorldBuild Kyiv 2018 пройдуть 15-18 травня одночасно

news
Вперше виставки Аqua-Therm Kyiv 2018 і WorldBuild Kyiv 2018 пройдуть 15-18 травня одночасно
Від імені організаторів ми раді повідомити, що з 15 по 18 травня 2018 вперше в Міжнародному Виставковому Центрі одночасно пройдуть міжнародні виставки WorldBuild Kyiv 2018 (традиційно проходить з виставкою професійного інструменту Intertool Kyiv) і Аqua-Therm Kyiv 2018.

Акцент на енергоефективних та ресурсозберігаючих технологіях, демонстрації всіх трендів сучасної будіндустрії дозволять вивести виставку WorldBuild Kyiv на абсолютно новий, грандіозний рівень.

Обдумане рішення було прийнято організатором з метою створення безпрецедентно масштабної події, з максимальним збільшенням комерційного ефекту для всіх учасників виставки.
Виставка Аqua-Therm отримала міжнародне визнання завдяки просуванню нововведень енергоефективності, технологічності і ресурсозбереження, а це запорука успіху і майбутнє будівельної індустрії.

Подальше спільне проведення двох головних подій будівельної сфери стане новим кроком на шляху розвитку цих індустрій в Україні.

Відтепер щорічно більше 30 000 м2 експозиції буде присвячено найбільш передовим розробкам і технологіям суміжних індустрій, що, безсумнівно, гарантує широку представленість кожного розділу тематики виставок і як наслідок, зміцнення іміджу - «найважливіший профільний захід не можливо пропустити» - у професіоналів і споживачів.

Нововведення дозволить поліпшити організацію проведення заходу, надавши можливість презентувати свій продукт більш  ніж 40000 фахівцям будівельної галузі.

Таке рішення підтримали всі стратегічні партнери виставки, так як впевнені в тому, що консолідація індустріальних виставок на одному майданчику відкриє нові можливості для розвитку бізнесу.

З повагою,
Організатори виставок Аqua-Therm Kyiv і WorldBuild Kyiv