21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
14-17 Травня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Головна будівельна премія країни!

news
Церемонія нагородженняПрес-секретар КБУ Ганна Ковцуняк
(063) 069-23-29

h.v.melnyk@gmail.com
kbu.org.ua
 

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ПРЕМІЇ УКРАЇНИ!
 
 13 жовтня в 17.30 у КВЦ «Парковий» (Київ, Паркова дорога, 16a) відбудеться вручення V Всеукраїнської будівельної ПРЕМІЇ IBUILD кращим представникам будівельної галузі України!
 
На церемонії нагородження будуть оголошені найкращі фахівці, підприємства, проекти та об'єкти будівельної сфери 2017!

Всі номінанти представлені в трьох основних категоріях нагородження: Персональна Премія «Кращий серед рівних», Корпоративна Премія досягнень «Вимірювання успіху» і Премія блискавичних досягнень «Відкриття року».

На гостей чекає яскрава концертна програма: народна артистка України Оксана Білозір, українська співачка Христина Соловій, Національний академічний духовий оркестр України з солісткою Аліною Башкіною, група «КІТУТІК». Вишуканий банкет від компанії «Фігаро» - однієї з кращих кейтерингових компаній України. Концептуальна атмосфера, незабутні враження і нові перспективні знайомства. Ведучі церемонії нагородження – Габріелла Масанга і Олег Панюта.

Захід об'єднає представників органів державної влади, дипломатичних представництв, міжнародних організацій, керівників провідних компаній України, громадськість і ЗМІ.
Щорічна Премія Ibuild не має аналогів і проводиться Конфедерацією будівельників України з метою залучення уваги до досягнень компаній і діячів ринку, їх вкладу в розвиток будівельної галузі України!

Стати лауреатом Премії IBUILD для компаній означає підтвердження власних досягнень, натхнення до нових звершень, зміцнення свого авторитету і всеукраїнське визнання. З часів першого конкурсу до участі залучено понад 1000 будівельних компаній з усіх областей України.

На початку 2018 почнеться прийом заявок на участь в конкурсі вже VI Всеукраїнської БУДІВЕЛЬНОЇ ПРЕМІЇ IBUILD. Представники галузі знову будуть боротися за право на звання лауреата Головної будівельної премії України!
Замовлення запрошень за посиланням: 
 
http://kvytky.com/event/ibuild_glavnaya_stroitelnaya_premiya_strany
 
 Акредитація ЗМІ на церемонію нагородження за телефоном (044) 200-04-51 або по електронній пошті office@kbu.org.ua