22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
18–20 серпня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Важливо


Офіційне повідомлення від 25.03 про зміну дат проведення виставок
Шановні учасники, відвідувачі, партнери!
 
Повідомляємо вам, що епідеміологічна ситуація в Україні і світі, а також офіційна постанова Кабінету міністрів України про продовження карантинного періоду, зробили неможливим проведення наших весняних подій в раніше анонсовані терміни.
 
Цим листом інформуємо вас про те, що:

  • Конгрес індустрії краси Pro Beauty Expo відбудеться 16-18 вересня 2020 одночасно з міжнародною виставкою InterCHARM
  • Міжнародний стоматологічний форум IDF відбудеться 7-9 жовтня 2020 одночасно з міжнародною виставкою PublicHealth
  • Міжнародна виставка AquaTHERM перенесена на 18-20 серпня 2020
  • Міжнародна виставка InterTool перенесена на 18-20 серпня 2020
  • Міжнародні виставки AutoTechService, ComAutoTrans, Fuel&Charge та EcoDrive TECH перенесені на 10-12 серпня 2020
Щиро віримо в те, що заходи, які здійснюються для боротьби з поширенням вірусу, будуть ефективними. Найближчим часом всі ми повернемося до нашої щоденної роботи та бізнес-процесів.
 
По закінченні карантинного періоду, ключовим завданням будь-якого бізнесу буде відновлення нормальної діяльності і подальший розвиток. Одним з основних інструментів є участь в міжнародних професійних виставках. Адже саме в дні виставки на одному майданчику зустрічаються імпортери, виробники, дилери та дистриб'ютори, укладаються контракти з новими постачальниками і переглядаються існуючі домовленості. Всі наші зусилля і ресурси, зараз, спрямовані на те, щоб літньо-осінні виставки стали для вас ефективною платформою відновлення, розвитку та просування вашого бізнесу в Україні.
 
З повагою,
«Прем'єр Експо»
25 березня 2020

З 18 березня по 3 квітня компанія «Прем'єр Експо» знаходиться на карантині

Шановні учасники, відвідувачі, партнери!

З 18 березня по 3 квітня компанія «Прем'єр Експо» знаходиться на карантині.

Ми щиро віримо, що заходи, вжиті нами, державними органами влади і мільйонами наших співгромадян не дадуть Коронавірусу поширитися в країні і 3 квітня всі ми зможемо повернутися до роботи і нормального життя.

Додаткова інформація буде нами опублікована відразу після закінчення карантинного періоду в Україні. Будьте здорові і залишаємося на зв'язку!

Команда «Прем'єр Експо»

17 березня 2020

Підготовка заходів, запланованих на травень 2020 року, йде повним ходом

Шановні учасники, відвідувачі, партнери!
З 11 березня в Україні діють тимчасові обмеження на проведення масових заходів. Період дії обмежень: 12 березня - 3 квітня 2020 року. Ми впевнені, що заходи, які вживаються ВОЗ, урядами інших країн, державними і місцевими органами влади України нормалізують епідеміологічну ситуацію в світі і нашій країні.

Підготовка заходів, запланованих на травень 2020 року, йде повним ходом. Ми готуємо виставкову експозицію, замовляємо всі необхідні матеріали і найголовніше - проводимо рекламні кампанії по залученню відвідувачів з усіх регіонів України.

План проведення заходів в травні 2020 не змінився:
• «АКВАТЕРМ КИЇВ» - 12-15 травня;
• «ІНТЕРТУЛ» - 12-15 травня;
• «АВТОТЕХСЕРВІС», ComAutoTrans, Fuel & Charge, EcoDrive TECH - 27-30 травня.

Бажаємо Вам плідної підготовки до виставок! Будьте здорові!

12 березня 2020

Шановні учасники, відвідувачі, партнери!

6.03 на офіційному порталі МОЗ опублікована інформація щодо обмежень на проведення масових заходів на території України.

В офіційній заяві говориться про введення протиепідемічних заходів ТІЛЬКИ в Чернівецькій області на 16 днів починаючи з 6.03

Ми продовжуємо уважно стежити за оновленням інформації на офіційних ресурсах МОЗ. У разі появи додаткової інформації негайно будемо інформувати вас про це на наших ресурсах.

Підготовка до проведення весняних подій ведеться повним ходом.

Будьте здорові!

6 березня 2020