22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
12-15 Травня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

BATHROOM: Design&Technologies

Завантажити брошуру

Презентує широкий спектр обладнання, сантехнічних виробів, меблів і аксесуарів для ванних кімнат, особливу увагу приділяючи енергозберігаючим технологіям. Ефективно використовуються у світовій практиці оснащення ванних кімнат, які можуть успішно реалізовуватися архітектурними та інженерними бюро в Україні.

Салон BATHROOM: Design & Technologies


·        Cанітарна кераміка
·        Ванні
·        Душові кабіни
·        Змішувачі
·        Меблі для ванної кімнати
·        Освітлення
·        Плитка і мозаїка
·        Аксесуари і декор
·        Дизайн ванних кімнат
 

Експоненти BATHROOM: Design & Technologies


Виробники і дистриб'ютори і дилери сантехніки, керамічної плитки і супутніх матеріалів, освітлення, аксесуарів і меблів для ванних кімнат; будівельні, оптово-роздрібні фірми.

Відвідувачі салону
• Архітектори
• Дизайнери
• Будівельні компанії
• Інсталятори
• Торгові компанії
• Приватні забудовники
• Роздрібні покупці
 
Представлений майданчик на своїх стендах не лише продемонструє сантехнічні вироби з кераміки, гідромасажні і душові бокси, змішувачі, меблі з натуральних і штучних матеріалів, продукцію декору і оснащення ванних кімнат. Будуть також враховані і реалізовані міжнародні тенденції в світі сантехніки, показані новітні технології в інтер'єрі ванної кімнати, незмінним залишається акцент на використанні інноваційної продукції в області енергозбереження і енергоефективності в побутовому і промисловому будівництві, а також на розвиток еко культури.

 В рамках освітньої та практичної складової салону Bathroom: Design & Technologies буде проведено ціла низка заходів в різних форматах (майстер-класи, лекції, тренінги, форуми).

 

 

 
 

Організатори:

ДП «Прем`єр Експо»
Тел./факс: +(38 044) 496 86 45
bathroom@pe.com.ua
www.aqua-therm.kiev.ua