22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
12-15 Травня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Контакти

Україна і країни СНД
 
Прем'єр Експо


Тел. / Факс: + (38 044) 496 86 45

Елена Кононеко (вн.271)
Event директор
e-mail: EKononenko@pe.com.ua

Мария Сербина (вн. 301)
Керівник відділу продаж
e-mail: M.Serbina@pe.com.ua

Шульгіна Вікторія (вн. 255)
e-mail:v.shulgina@pe.com.ua
Ольга Веліксар (вн. 274)
e-mail: o.veliksar@pe.com.ua
Денис Кулажин (вн. 221)
e-mail: d.kulazhyn@pe.com.ua
Дмитрій Морозов(вн. 259)
e-mail: D.Morozov@pe.com.ua

 
Європа
 
Daria Borodulina
Project manager 
Tel: (ext. 225)
Email: d.borodulina@pe.com.ua

 
Німеччина
 
GiMA GmbH
Margarita Fast
Tel: +49 40 23524-250
 Fax: +49 40 23524-410
 E-Mail: fast@gima.de

 
Польща
 
ITE POLAND
Grażyna Tuszyńska
tel: +48 61 662 72 45
fax: +48 61 662 72 46
e-mail: 
  1. Tuszynska@iec-poland.com
 

Китай
 
Lucas Xu
Project Manager
ITE China
Tel:   +86-10-6790 2630 ext. 806
Email:  lucas.xu@ite-exhibitions.com



Туреччина

Duygu Aykut
Sales Coordinator
duygu.aykut@ite-turkey.com
Tel:+90 212 291 83 10 / 3146
Fax:+90 212 240 43 81 
 
ITE Eurasian Exhibitions FZ-LLC www.ite-eurasian.com