23-я Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
18–20 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Контакти

Олена Кононенко

Event директор

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.271)
E-mail: EKononenko@pe.com.ua

Марія Сербина

Керівник відділу продажу

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.301)
E-mail: M.Serbina@pe.com.ua

Вікторія Шульгіна

Менеджер проекту

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.255)
E-mail: V.Shulgina@pe.com.ua

Дмитро Морозов

Менеджер проекту

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.259)
E-mail: D.Morozov@pe.com.ua

Сергій Сушон

Менеджер проекту

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.221)
E-mail: S.Sushon@pe.com.ua

Дарія Бородуліна

Менеджер проекту (Європа)

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн. 225)
E-mail: D.Borodulina@pe.com.ua

Євгенія Топалова

Спеціаліст з маркетингу

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.293)
E-mail: Y.Topalova@pe.com.ua

Вікторія Коваленко

Керівник сервісу «Промисловий навігатор»

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.292)
E-mail: V.Kovalenko@pe.com.ua

Маргарита Фаст

Менеджер проекту (Німеччина)

GiMA GmbH
Tel.: +49 40 23524-250
E-mail: fast@gima.de

Kinga Patalas

Менеджер проекту (Польща)

ITE Poland
Tel.: +48 61 662 72 45
E-mail: Tuszynska@iec-poland.com

Лукас Сю

Менеджер проекту (Китай)

ITE China
Tel.: +86-10-6790 2630 (вн. 806)
E-mail: lucas.xu@ite-exhibitions.com

Дуйгу Айкут

Менеджер проекту (Туреччина)

ITE Turkey
Tel: +90 212 291 83 10 (вн. 3146)
E-mail: duygu.aykut@ite-turkey.com