22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
18–20 серпня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Міжнародний день водних ресурсів

news
   
22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день водних ресурсів, що є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість води для навколишнього середовища та розвитку суспільства ☝️.

Вода - це основний будівельний блок життя. Вода не просто необхідна для втамування спраги або захисту здоров'я, вона має життєво важливе значення для створення робочих місць і підтримки економічного, соціального та людського розвитку.

Важливо задуматись над тим, що понад 3,6 млрд. людей у всьому світі, що становить близько половини населення планети, проживають в районах, де відчувається дефіцит водних ресурсів, протягом як мінімум одного місяця в році. У 2050 році цей показник може вирости до більш як 5 млрд.

Сучасне глобальне використання прісної води наближається до максимального порогового рівня стійкості, і цей крихкий баланс насправді лише маскує серйозні місцеві і регіональні диспропорції.

Тож не дарма Бенджамін Франклін колись, сказав: «Ми пізнаємо цінність води лише коли колодязь пересихає».

❗️ БЕРЕЖІМО ВОДУ – ПІКЛУЙМОСЯ ПРО МАЙБУТНЄ!