22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
18–20 серпня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Компанія «УКРВЕНТ» - організація систем промислової вентиляції на об'єктах в Україні

news
   
Компанією «УКРВЕНТ» здійснюється реалізація устаткування з метою організації систем промислової вентиляції на об'єктах в Україні.

Завдяки наявності власних виробничих потужностей і штату висококваліфікованих фахівців успішно організовано виробництво обладнання найвищої якості.

До переліку виробленого входять:

📍 Відцентрові (радіальні) вентилятори загальнопромислові і димовидалення (радіальні і радіальні дахового виконання);

📍 Димососи (Д3,5М, ДН, ВДН, ДНх2), які служать для відводу газоповітряних сумішей від котельних установок;

📍 Вентилятори осьові (ВО, В 2,3-130) - незамінні в системах кондиціонування, припливно-витяжної вентиляції, в системах повітряного опалення тощо;

📍 Пилові вентилятори (ВЦП, ВРП) - розроблені для видалення тирси, стружки, а також пилу від деревообробних верстатів, металообробного верстатного обладнання та ін.;

📍 Промислові пиловловлювачі - призначені для очищення повітря від газів в металургійній галузі, а також хімічній промисловості;

📍 Клапани вогнезатримуючі (КП-1) блокують поширення пожежі і продуктів горіння в системах вентиляції і кондиціонування повітря та клапани димовидалення (КД) - застосовується в системах протидимної вентиляції будівель і споруд різного призначення.

📍 Комплектуючі для різних систем вентиляції: різноманітні фільтри, решітки, дефлектори, дифузори, гнучкі вставки, а також віброізолятори, повітряні клапани та ін.

Детальніше за посиланням: http://ukrvent.com.ua