22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
12-15 Травня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Пост-реліз

Міжнародна виставка Акватерм Київ 2018 – представила нові грані та можливості HVAC-ринку України
 

З 15 по 18 травня в МВЦ столиці відбулася 20-а Ювілейна Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів - АкваТерм Київ 2018.
 

Визнання 23 347 профільних фахівців, які відвідали виставку з усіх регіонів України та 32 інших держав в черговий раз, підтвердило загальнонаціональний масштаб заходу і статус Акватерм Київ – найбільшої платформи HVAC- індустрії для всієї Східної Європи.
 

32381090_1038805729621766_8681008656252141568_o.jpgУ 2018 році в виставці взяли участь 514 провідних компаній виробників і постачальників профільного ринку з Боснії та Герцеговини, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Гонконгу, Італії, Індії, Китаю, Казахстану, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Сербії, Словаччини, Туреччини, Швеції, Чехії, України та Франції. Виробники з Німеччини, Нідерландів, Швеції та Чехії були представлені об'єднаними національними стендами.
 

Близько 16% з переліку експонентів склали нові компанії для українського ринку, які розуміють можливості Акатерм для того, щоб заявити про себе, презентувати свою продукцію та послуги цільовій аудиторії, сформувати нові бізнес зв'язки, залучити інвестиції та укласти вигідні контракти.
 

Команда організаторів – Premier Expo (ITE GroupPlc / Великобританія) знаходиться в постійному спілкуванні з фахівцями, головними гравцями та експертами HVAC галузі. В результаті, виставка щорічно пропонує кращі ідеї та сервіси, а експозиції заходу завжди демонструють актуальні запити ринку.

У тематичних розділах учасники представили кращі рішення енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій для всіх секторів ЖКГ, промисловості та приватного попиту:

  • Опалення;
  • Водопостачання і каналізація;
  • Альтернативні джерела енергії;
  • Кондиціювання та вентиляція;
  • Ванна кімната;
  • Басейни, аквапарки, СПА, лазні та сауни;
  • Очищення стічних вод;
  • Фільтри та технології очищення води;

 

32718521_1039435709558768_1240155584628523008_o.jpgНайважливішим моментом АкваТерм Київ 2018 став запуск щорічного Всеукраїнського фестивалю «Я - монтажник». В дебютний рік подія об'єднала  5212 інсталяторів, які отримали спеціалізований майданчик для спілкування, обміну досвідом та прямого діалогу з виробниками і постачальниками на найбільшій профільній виставці країни.
 

Ефективність Акватерм, як платформи для розвитку бізнесу використовують і найбільші підприємства України, спеціально для яких діє безкоштовний сервіс «Промисловий навігатор». Програма призначена для керівників, технічних директорів, головних інженерів, енергетиків промислових підприємств, агрохолдингів, фермерських господарств, комунальних підприємств, ОСББ, а також проектних організацій, які планують модернізувати свою роботу за рахунок впровадження енергоефективних технологій.
 

Завдяки «Промисловому навігатору» в 2018 році ділові зустрічі з учасниками виставки провели 182 підприємства, серед яких такі гіганти ринку, як: Укренерго, Nemiroff, Philip Morris, Укртатнафта, Астарта-Київ, Донецькоблгаз, Рівненська АЕС, Novus, ARTERIUM, Yukoil, Sperco, СБК, Kievguma, Оболонь, Фармак, Дніпропетровська ОДА та багато інших.

32566847_1038805852955087_2247550373042585600_o.jpgТрадиційно насичена ділова програма Акватерм, підготовлена спільно з ВГО «КЛУБ МЕРІВ», Асоціацією «Укрводоканалекологія», Swedish Business Association in Ukraine, Посольством Королівства Швеція в Україні, BDH Німецькою Асоціацією енергоефективної та відновлюваної енергії, Національною Асоціацією України з теплових насосів, Інженерно-сантехнічним центром «Валтек», ДТС Плюс, WaterNet та іншими компаніями - об'єднала провідних фахівців галузі, представників державних структур, громадських організацій та ТОП-менеджерів найбільших профільних компаній для пошуку відповідей і рішень на найскладніші завдання HVAC індустрії.
 

Тематика проведених заходів базувалася на основних викликах, які диктують необхідність впровадження ефективних і ресурсозберігаючих технологій в ЖКГ і промисловість України.
 

Одночасне проведення Акватерм Київ 2018 з Міжнародною будівельною виставкою WorldBuildKyiv дозволило створити синергію всіх трендів сучасного будівництва з енергоефективними та ресурсозберігаючими технологіями. Консолідація профільних виставок істотно доповнила цільову аудиторію, ділові можливості та комерційний ефект для кожного учасника заходів.
 

Подальше спільне проведення головних подій будівельної сфери і HVAC-індустрії стане новим етапом розвитку цих галузей в Україні.
 

Згідно більшості відгуків учасників і відвідувачів Акватерм Київ 2018 - виставка мала грандіозний успіх серед профільних фахівців, і всі вже з нетерпінням чекають нові можливості для розвитку бізнесу від Акатерм Київ 2019, яка пройде з 14 по 17 травня в МВЦ!