22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
12-15 Травня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Прес-реліз

Міжнародна виставка Акватерм Київ представить кращі енергоефективні рішення для всіх секторів ЖКГ, промисловості та приватного попиту

З 15 по 18 травня в МВЦ столиці відбудеться Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів Акватерм Київ 2018.

Протягом 20 років виставка є найбільшою подією HVAC-ринку не тільки України, але і всієї Східної Європи. Щорічно Акватерм об'єднує сотні компаній-учасниць і більше ніж 25 тисяч профільних фахівців з усіх регіонів України та 47 країн.

 Захід служить ефективною міжнародною платформою для демонстрації повного спектра ресурсозберігаючих технологій для всіх секторів ЖКГ, промисловості та приватного попиту. Тоді як участь в Акватерм Київ це краща можливість заявити ринку про себе, презентувати своє обладнання, інструменти та послуги цільової аудиторії, сформувати нові бізнес зв'язки, залучити інвестиції та укласти вигідні контракти. Саме тому виставка закріпила за собою репутацію головного місця зустрічі провідних світових брендів і професіоналів HVAC індустрії.

      У 2018 році свою участь у виставці вже підтвердили 478 провідних компаній з Боснії та Герцеговини, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Гонконгу, Італії, Індії, Китаю, Казахстану, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Сербії, Словаччини, Туреччини, Швеції, Чехії, України та Франції. Виробники з Німеччини, Нідерландів, Швеції та Чехії будуть представлені на АкваТерм об'єднаними національними стендами. При цьому реєстрація нових експонентів триває щодня.

У тематичних розділах виставки учасники представлять кращі рішення в сферах:
• Опалення;
• Водопостачання і каналізація;
• Альтернативні джерела енергії;
• Кондиціювання та вентиляція;
• Ванна кімната;
• Басейни, аквапарки, СПА, лазні та сауни;
• Очищення стічних вод;
• Фільтри і технології очищення води;
 
З огляду на актуальні реалії України, основним акцентом AquaTherm Kyiv цього року є енергозберігаючі та енергоефективні технології рішення в цій галузі будуть представлені в усіх сегментах.

      Крім того, ділова програма Акватерм, підготовлена ​​спільно з ВГО «КЛУБ МЕРІВ», Асоціацією «Укрводоканалекологія», Swedish Business Association in Ukraine, Посольством Королівства Швеція в Україні, BDH Німецькою Асоціацією енергоефективної та відновлюваної енергії, Національною Асоціацією України з теплових насосах, Інженерним сантехнічним центром «Валтек», ДТС Плюс, WaterNet та іншими компаніями – приверне тисячі профільних фахівців галузі, представників державних структур, громадських організацій та ТОП-менеджерів провідних профільних компаній.
 

На особливу увагу заслуговують такі заходи:

Семінар «Чиста вода і ефективне тепло для громад України. Модернізація системи теплопостачання та підвищення енергоефективності міст. Питна вода - головний ресурс України»

• Семінар «Шведські рішення тепло та холодопостачання»

• Конференція по обговоренню підзаконних актів до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги». Проекти постанов Кабінету Міністрів України, Накази Мінрегіону

• Конференція Інженерно-сантехнічного центру «Валтек»

• Круглий стіл: «Проблеми підвищення кваліфікації кадрів та шляхи їх вирішення»

• Засідання Ради Асоціації «Укрводоканалекологія»

• Навчальний семінар «Водопостачання та очистка стічних вод. Лабораторний контроль. Вимоги до акредитації лабораторій»

• Семінар «Полімерні труби для мереж водопостачання та водовідведення. Запірно-регулююча арматура. Проектування, підготовка тендерної документації. Монтаж, технічний нагляд, експлуатація»

• Симпозіум «День Німеччини з енергоефективності»

• Енергетичний форум від Національної Асоціації України з теплових насосів

• Продукти та рішення компанії KRONOTERM

• Презентація: «Запрошуємо в світ Fluidra»

• Іспит WQA - WaterNet

• Публічність в сфері водопостачання: тематика та інструментарій

• Презентація торгової марки Lovato та її продукції в Україні.

• Новини компанії Sankom і Kan в 2018 році

• Засідання членів правління WaterNet

• Семінар «Локальна водопідготовка: регіональні проблеми і рішення»


     Тематика проведених заходів в рамках виставки та експозиції учасників нерозривно пов'язані з розвитком галузі та впровадженням ефективних технологій ресурсозбереження в ЖКГ і промисловість України.

     У безкоштовному сервісі виставки «Промисловий навігатор» для проведення ділових зустрічей з учасниками вже зареєструвалися понад 140 найбільших підприємств України, серед яких такі гіганти ринку, як: Укренерго, Nemiroff, Philip Morris, Укртатнафта, Астарта-Київ, Донецькоблгаз, Рівненська АЕС, Novus,
ARTERIUM, Yukoil, Sperco, СБК, Kievguma, Оболонь, Фармак, Дніпропетровська ОДА та багато інших.

      «Промисловий навігатор» Акватерм призначений для керівників, технічних директорів, головних інженерів, енергетиків промислових підприємств і агрохолдингів, фермерських господарств, комунальних підприємств, ОСББ, а також проектних організацій, які планують модернізувати свою роботу за рахунок впровадження енергоефективних технологій, представлених на виставці Акватерм.

У 2018 році Міжнародна виставка Акватерм Київ виходить на абсолютно новий, грандіозний рівень!

     Вперше на одному майданчику з Акватерм Київ пройде Міжнародна будівельна виставка WorldBuildKyiv. Об'єднання всіх трендів сучасного будівництва з енергоефективними і ресурсозберігаючими технологіями - це майбутнє інженерної і будівельної індустрії, яке вже наступає в Україні.

     Консолідація найбільших індустріальних виставок країни дозволить істотно збільшити цільову аудиторію, ділові можливості та комерційний ефект для кожного учасника заходів. Міжнародне визнання виставка Акватерм отримала завдяки просуванню нововведень енергоефективності, технологічності та ресурсозбереження, а це запорука успіху сучасної будівельної індустрії. Подальше спільне проведення двох головних заходів будівельної та hvac-сфери стане новим етапом розвитку цих галузей в Україні.

     Другим за рахунком, але не менш важливим моментом АкваТерм Київ 2018 є запуск щорічного Всеукраїнського фестивалю «Я - монтажник». Фестиваль стане першою спеціалізованою майданчиком для монтажників систем опалення, водопостачання, вентиляції і кондиціонування в нашій країні. Подія об’єднає тисячі інсталяторів з України та інших держав, які щорічно відвідують міжнародну виставку.

     Всеукраїнський фестиваль «Я - монтажник» відкриє можливості для прямого діалогу монтажників, виробників і постачальників, а також стане ефективною платформою для розвитку бізнесу, впровадження нових рішень і технологій галузі. Це робить фестиваль просто обов'язковим заходом для всіх фахівців, які прагнуть відкривати нові горизонти для свого бізнесу і заробляти більше!

     Кращі пропозиції від виробників та імпортерів систем опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів чекають на Вас з 15 по 18 травня!
АкваТерм Київ завжди вражає і відкриває можливості для розвитку вашого бізнесу!
 

Ласкаво просимо!

Міжнародний виставковий центр (Україна, м Київ, Броварський пр-т 15)
Організатор ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc / Великобританія).
Генеральний партнер WIZARD
Партнер салону Bathroom KOLLER POOL
 
______________________________________________________________

Контакти організаторів:
Premier Expo Ukraine

Business city Forum, 4A / 21, 13 Pymonenko street Kyiv, 04050, Ukraine
Тел. / Факс: + (38 044) 496 86 45
Олена Кононенко (вн. 271)
e-mail: EKononenko@pe.com.ua